Üdvözöljük a Szent István Iskola, Óvoda és Bokréta Népi Tánc Csoport honlapján!

A Szent István Magyar Iskola küldetése a magyar nyelv, kultúra tanítása és a magyar hagyományok, szokások megismertetése. Az Iskola a Szt. István Király Templomnál működik 1939 óta napjainkig.

tulipanos bal-csoport.jpg

A tanulni vágyó diákok, minden második szombat reggel találkozhatnak a hétvégi iskolában.

A gyerekek írást, olvasást, irodalmat, történelmet, nyelvtant, földrajzot, éneket és körtáncokat tanulhatnak. Külön tantárgyként, népi táncon és hagyományőrző foglalkozásokon is részt vehetnek.

Az Iskola lehetőséget kínál, hogy a diákok színpadon szerepelhessenek és bemutathassák anyanyelvi tudásukat és ügyességüket.

Az Iskola tandíjmentes!
Vallási és felekezeti hovatartozás nélkül, két éves kortól tizennégy éves kórig az Iskola mindenkit szeretettel fogad!

"Köszönjük, hogy a templom és az iskola működését 2018-ban a Magyar Kormány és a Bga Zrt. támogatta."

Image may contain: text

Legfrissebb hírek